Internet światłowodowy | Telewizja kablowa | Telefon stacjonarny

Już niebawem – gala KSW 49!

Przed nami kolejna, ekscytująca Gala KSW!

Już 18 maja o godzinie 19:00 w Ergo Arenie odbędzie się 9 pojedynków. Po roku od pierwszej walki i sensacyjnej porażki Michał Materla wejdzie znów do klatki z piekielnie mocno kopiącym Anglikiem, Scottem Askhamem. Tym razem stawką walki wieczoru będzie pas kategorii średniej. Tytułu mistrzowskiego w dywizji półśredniej bronić będzie Roberto Soldić, a naprzeciw niego stanie gdynianin Krystian Kaszubowski. Czy rywalowi Soldica uda mu się zadowolić gusta lokalnych kibiców fightera? Do klatki wróci również Karol Bedorf, a jego rywalem będzie Damian Grabowski.

Po najważniejszej wygranej w karierze, Irlandczyk Norman Parke zmierzy się z byłym mistrzem wagi piórkowej, Arturem Sowińskim. „Killer z Dubrownika” Antun Račić znów spotka się w klatce KSW z “Polskim Orłem” Pawłem Polityło. Nie zabraknie również dwóch specjalistów od nokautów – Martina Zawady i Thiago Silvy. To tylko wycinek tego, co czeka nas w trakcie gali KSW 49.

Serdecznie zapraszamy do zamawiania Gali poprzez menu dekodera Korbox lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Koszt zakupu to 39.00 zł brutto.