Internet światłowodowy | Telewizja kablowa | Telefon stacjonarny

Gotowi na galę FEN MMA 37?

Już w sobotę, 27. listopada o godzinie 20:00 we Wrocławiu odbędzie się gala FEN 37! Polska organizacja przygotowała bardzo mocną rozpiskę, być może nawet najmocniejszą w całej swojej historii. Fanów czekają aż cztery pojedynki mistrzowskie. Walka wieczoru będzie starciem o tymczasowy pas wagi ciężkiej. Szymon Bajor (22-9) zmierzy się z Adamem Wieczorkiem (10-2), który zastąpił kontuzjowanego Michała Andryszaka.

Dominator wagi lekkiejMateusz Rębecki (14-1) podejmie Arkadiya Osipyana (7-2), czyli zawodnika występującego ostatnio w ACA. Rywalem Dominika Zadory w obronie pasa kategorii półśredniej w formule K-1 będzie zaś kolejny zawodnik z Armenii, Anatoly Hunanyan. O wakujący tytuł w wadze półsredniej (tyle, że w formule MMA) powalczą natomiast Cezary Oleksiejczuk (7-2) i Aigun Akhmedov (22-2). Rosjanin to niedoszły rywal Rębeckiego, który zdecydowanie bardziej preferuje występy w kategorii do 77 kg. Poza walkami o psy w rozpisce znalazły się inne ciekawe zestawienia. Adrian Zieliński (20-11) zmierzy się z Szymonem Duszą (10-6), zaś Krystian Bielski (8-3) z Piotrem Kuberskim (8-1). We Wrocławiu zawalczą też m.in. Adam Kowalski (13-6-1, 1 N/C) czy Mariusz Joniak (8-4). Oprócz mistrzowskiego pojedynku Zadory na karcie walk znalazło się jeszcze jedno starcie w K-1. Rękawice skrzyżują Barbara Nalepka i Hanna Gujwan.

Serdecznie zapraszamy do zamawiania Gali poprzez menu dekodera Korbox lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Koszt zakupu to 35.00 zł brutto.