Internet światłowodowy | Telewizja kablowa | Telefon stacjonarny

Gala FEN 34 już 28 maja!

Czegoś takiego jeszcze nie było! Połączenie sportu na najwyższym poziomie ze starciami freaków i influencerów po raz pierwszy w Polsce na FEN 34! Na ringu ujrzymy 10 pojedynków w formule MMA, SZEŚĆ walk sportowych oraz CZTERY freakowe. Łącznie wszyscy bohaterowie gali FEN 34 liczą ponad 2,5 miliona fanów na Instagramie!

W walce wieczoru podziwiać będziemy ostateczne rozstrzygnięcie konfliktu pomiędzy Trybsonem a Łukaszem Borowskim. Pierwsze ich spotkanie obfitowało w wiele kontrowersji, zaczepek złej krwi, a zakończyło się urwanym uchem Borowskiego.
W co-main evencie zobaczymy walkę o pas w kategorii koguciej, w której spotka się aktualny mistrz federacji, dobrze znany polskiej publiczności Jonas Magard z utalentowanym byłym zawodnikiem Bellatora, Fransem Mlambo. Na FEN 34 nastąpi również długo wyczekiwany powrót do oktagonu Lil Masti, która pokonała w 2019 roku na gali FAME Martę Linkiewicz. Wojowniczka toczy walkę po to, by pomóc charytatywnie chorej Liliance!

Ale to nie wszystko! Widzów czeka też świetnie zapowiadający się sportowo pojedynek pań. Piekielnie utalentowana, pochodząca z Ukrainy Ekaterina Shakalova zmierzy się z pięknością z Brazylii – Jamilą Sandorą. Ukrainka już dwukrotnie występowała na galach w Polsce i za każdym razem pokazywała niesamowite umiejętności, docenione również poza granicami naszego kraju. Dodatkowo na gali FEN 34 dojdzie do pierwszego w historii pojedynku dwóch TikTokerek. Zobaczymy także legendarnego pochłaniacza jedzenia – Epic Cheat Meala, a swoje nieporozumienia w klatce wyjaśnią znani z poprzednich edycji Hotelu Paradise Kamil i Adam. Zapowiadają się ogromne emocje i szalone zwroty akcji!

Karta walk:
– 93,0 kg MMA: Paweł „Trybson” Trybała vs Łukasz „Boroś” Borowski 2
– 61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo *
– 61,2 kg MMA: Lil Masti vs Ada „flychanelle” Śledź
– 77,1 kg MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
– 94,0 kg MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
– 70,3 kg MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
– 61,2 kg MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
– 110,00 kg MMA: Epic Cheat Meal vs Mateusz Murański
– 61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria „tu_viciia” Gnieciak
– 93,0 kg MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz
* walka o pas mistrzowski FEN

Serdecznie zapraszamy do zamawiania Gali poprzez menu dekodera Korbox lub kontakt z Biurem Obsługi Klienta. Koszt zakupu to 29.00 zł brutto.